Opis
Torras bela čokolada z jagodami je odličnega čokoladno-sadnega okusa. Ne vsebuje glutena ali dodanega sladkorja in je vir prehranskih vlaknin, zato se z njo lahko posladkate brez slabe vesti. Primerna za vse ljubitelje dobre in prave čokolade ter tudi tiste, ki ne smejo uživati sladkorja in glutena.
HRANILNA VREDNOST (na 100 g):
– energijska vrednost 1941 kJ oziroma 469 kcal
– maščobe 31 g, od tega nasičene 19 g
– ogljikovi hidrati 59 g, od tega sladkorji 10 g in polioli 49 g
– prehranske vlaknine 3,7 g
– beljakovine 6 g
– sol 0,18 g
OPOZORILA:
Zaužitje večje količine lahko deluje odvajalno. Vsebuje naravno prisotne sladkorje. Shranjevati na suhem in hladnem mestu. Uporabno najmanj do datuma, označenega desno spodaj na hrbtni strani embalaže. Alergene snovi: soja (sojin lecitin), možne sledi oreščkov.
SESTAVA:
Sladilo: maltitol, kakavovo maslo, mleko v prahu, inulin, liofilizirane jagode (2%), emulgator: sojin lecitin, aroma jagode in naravna aroma (vanilija).
Pakiranje: 75 g
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.